Aktuality

6 Zář 2021

NÁBOR DĚTÍ

Napsal uživatel admin

DATUM: ČTVRTEK 9. ZÁŘÍ 2021 OD 16:00

MÍSTO: HERNA TTC LITOMĚŘICE, SVOJSÍKOVA 1
HLEDÁME KLUKY A HOLKY VE VĚKU 7-10 LET, KTEŘÍ SE CHTĚJÍ VĚNOVAT SPORTU NAPLNO!
TĚŠÍME SE NA VÁS!

V případě, že se na uvedený termín nemůžete dostavit, lze veškeré informace získat u hlavního trenéra Mgr. Petra VYTEJČKA (v herně TTC Litoměřice ve dnech úterý, středa a čtvrtek mezi 16. a 18. hodinou, příp. na mobilu: 603 506 454).

 

4 Zář 2021
krajské přebory 2020

V sobotu 4.9.2021 dodatečně proběhly krajské přebory Ústeckého kraje v herně TTC Litoměřice. Nejvíce hráčů vyslalo naše domácí TTC Litoměřice (Pinka, Tschakert, Hruška, Skokan, Woźnicki, Fojtík, Pospíšil, Balcar) a sekundovali jim převážně hráči z SKST Baník Most (Bíma, Fencl) a mladé naděje (Kabelka, Jedlička, Nechyba, Vršovský) z klubu Apollo Ústí nad Labem. Po základní skupinové části, která až na výjimky nepřinesla překvapivé výsledky (možná stojí za zmínku, že budoucí finalista V.

19 Zář 2021

3. liga odstartovala

Napsal uživatel admin
3.liga TTC LTM B - Mnichovo Hradiště

Naše Béčko začalo nový ročník 3. ligy skupiny B výjezdem do Liberce a Mnichova Hradiště. Sobotní premiéra v Liberci v herně SKST v Pavlovicích, kam se LokoDepo zpátky uchýlilo, nedopadla pro naše Béčko (Bartošek, Hrnčíř, Woźnicki a Fojtík) vůbec dobře. Již čtyřhry napověděly tomu, že soupeř, který nastoupil v sestavě Smejkal, Bradáč, Šilhan, Batthyány, je dobře připravený a ujal se hned vedení 2:0.

Subscribe to RSS - Aktuality