8 Úno 2016

Tradiční 1+1 z venkovních 2.ligových zápasů

Napsal uživatel czaka

Víkend jsme po delší době ve 2.lize cestovali opět ven, konkrétně do Č.Budějovic a Prachatic. O trošku těžší souboj jsme očekávali v sobotu na Pedogogu Č.B. Realita však byla,jak tomu tak bývá, naprosto opačná. Budějovičtí se museli obejít bez své jedničky Vondry a této pro nás výhody jsme naplno využili. Splnili jsme na jedničku roli favorita a po 100% výkonech Honzy i mě a 3 bodech od Patrika s Vaškem, jsme brali výhru 10:4.

Nedělní zápas v Prachaticích, nám připomněl nepříliš úspěšné bitvy z let nedávno minulých. V Prachaticích se nám nikdy nedařilo a krom jedné výhry, kterou já pamatuji, jsme tu nikdy nebrali ani bod. Ne jinak tomu bylo tentokráte. Prachatičtí doma spoléhají na téměř neporazitelného Zaunmüllera, solidně sehrané čtyřhry, nepříjemného leváka Kaštánka a stále se lepšící mladé Bauera se Šimkem. Alfou a omegou nedělního zápasu byly právě debly. V obou jsme vedli 2:1 na sety, já s Honzou dokonce 2:0 na sety. Vše tedy nasvědčovalo vedení 2:0 na zápasy, následnému vedení 4:0 po výhrách Honzy a mě a domácí, hrající o zachránu v soutěži, by byli těžce pod tlakem. Bohužel tento scénář se nekonal. Opět jsme se těžko vyrovnávali s venkovním prostředím velké haly, zoufalých plasťáků tentokráte zn. Stiga a pro mě s 20let starým stolem Butterfly Europa - který má nohy na levé straně tak stupidně, že nemůžu podávat, aniž bych si nepřivodil zhmoždění mojí levé nohy. Obě čtyřhry jsme tak nakonec prohráli a i přes následné výhry Honzy a mě, byl stav 2:2 místo 4:0 pro nás. Vašek si poté s přehledem poradil se Šimkem, Patrik neměl proti Zaunmüllerovi šanci, stav 3:3 a stále vše otevřené. Zde následoval druhý zlom v zápase. Má smolná prohra 2:3 s Kaštánkem, a naprosto nečekaná prohra jednoho z nejlepších hráčů ligy Honzy s naopak jedním z nejméně úspěšných Šimkem. Rázem jsme prohrávali 3:5 a tušili jsme, že je zle. Vašek poté sice statečně vzdoroval Zaunmüllerovi, ale dle předpokladů nakonec prohrál, Patrik s Bauerem také neuspěl a prohrávali jsme 3:7. Frustrace z nás jen čišela, což doložila má prohra se Šimkem. Honza ten den proti rozjetému Zaunmüllerovi neměl žádnou šanci. Stav 3:9 z našeho pohledu a na závěr Vaškova smolná prohra s Bauerem strvdila náš nejhorší letošní zápas.

I přes tuto porážku však zůstáváme nadále první a určitě není vůbec žádný důvod věšet hlavu. Následují teď opět 3 zápasy v domácím prostředí a máme tak nadále vše ve svých rukou.

 

SK Pedagog České Budějovice - TTC "A" 4:10 Body: Pinka 3,5/3,5 Tschakert 3,5/3,5 Hruška 1,5/3,5 Woznicki 1,5/3,5

TJ Libín Prachatice 1096 - TTC "C 10:3 Body: Pinka 1/3,5 Tschakert 1/3,5 Hruška 1/3,5 Woznicki 0/2,5

 

 

Sdílejte! Share it now!
Víkend jsme po delší době ve 2.lize cestovali opět ven, konkrétně do Č.Budějovic a Prachatic. O trošku těžší souboj jsme očekávali v sobotu na Pedogogu Č.B. Realita však byla,jak tomu tak bývá, naprosto opačná. Budějovičtí se museli obejít bez své jedničky Vondry a této pro nás výhody jsme naplno využili." data-share-imageurl="">