26 Zář 2016

"A" tým 2x prohrál, "B" i "C" slaví 2 výhry

Napsal uživatel czaka

Obnovená premiéra v 1.lize nám sice body nepřinesla, ale určitě nemusíme věšet hlavy. V sobotu proti favoritovi z Chocně chyběl jedinný bod k remíze, v neděli jsme s Hradcem padli 6:10, ale určitě se dalo také získat víc.

V sobotu zahráli skvěle Lukáš Lev a Honza Pinka, když oba získali po 3 bodech v singlech (Lukáš navíc porazil loňského nejlepšího hráče 1.ligy - Štrofa), Pepa Hervert získal důležitý 1 bod + vyhrál s Lukášem debla. Bohužel já jsem si vybral slabší den a nepřispěl jsem ani bodem, což se nakonec ukázalo jako rozhodující.

TTC Ltm "A" - US Steinerová Choceň 8:10

Body: Lev 3,5/4,5 Pinka 3/4,5 Hervert 1,5/4,5 Tschakert 0/4,5

V neděli jsme hostili Hradec a pokud bychom zopakovali výkon ze soboty, věřili jsme, že nějáký bod získáme. Bohužel nám utekl začátek utkání, když 1.bod v singlech jsme získali až za stavu 1:5, kdy jsem porazil Šlapáka. Škoda, že jsme se v neděli lépe nesešli. Tentokráte si vybral slabší den Honza Pinka, když získal celkem 1,5 bodu ze 4,5 což v celkovém součtu týmu na body nemohlo stačit.

TTC Ltm "A" - DTJ Hradec Králové "B" 6:10

Body: Tschakert 2,5/3,5 Lev 2/4,5 Pinka 1,5/4,5 Hervert 0/3

Nejlepším naším hráčem víkendu tak byl Lukáš Lev, který potvrdil roli velké posily. Pepa Hervert odehrál výborné zápasy a splnil také očekávání, Honza Pinka skvělá sobota, v neděli se trošku trápil a u mě přesně naopak - slabší sobota, dobrá neděle. Potvrdilo se tak, že v 1.lize není slabého hráče a opravdu každý může porazit každého a naopak. Za 3 týdny zajíždíme opět k přetěžkým soupeřům na sever Moravy do Havířova a Ostravy. Doufejme, že nebude platit léty osvědčené - jakmile mančaft z Čech vyjede na severní Moravu, v Průhonicích prohrává 0:5....

"B" tým ve 3.lize slavil 2 výhry - doma proti Slavoji Ústí n.L. a venku v Krupce. "C" vyhrálo 2x venku v Lubenci a Mostě a oba týmy tak potvrdili roli favoritů celé soutěže.

 

 

 

 

Sdílejte! Share it now!