14 Pro 2015

Polovina soutěží sezony 2015/2016 za námi

Napsal uživatel czaka

O víkendu se uzavřela 1.pol. soutěží družstev aktuální sezony. Začněme "A" týmem, který na domácích stolech hostil pražské celky El Nina "D" a Elizzy "B". Oba týmy se před tímto dvojkolem nacházeli před námi a úkol zněl jasně: "muž s koženou brašnou nesmí projít". A neprošel. EL Nino pro jistotu přijelo pouze ve 3 hráčích a tak byla jen otázka času, kdy přidáme 10tý vítězný bod. Výhra 10:2 a mohli jsme se chystat na soupeře přecijen těžšího kalibru. V neděli se potvrdilo, že Elizza "B" bude určitě útočit na postup do 1.ligy, jelikož její "A" tým v 1.lize, se letos nachází na sestupových pozicích. Hosté tudíž přijeli v nejsilnější sestavě, plné zvučných jmen "let minulých". K jejich škodě však po prvním deblu a odehraném singlu odstoupil nejspíš pro zranění nejzkušenější Kraml a v kombinací opět 100%tních Honzy a mě, byla cesta k vítězství celkem snadná. 10:5 výhra a posun v tabulce na 3tí míst po 1.pol. soutěže.

TTC "A" - SF SKK EL Niňo Praha "D" 10:2, body: Pinka 3,5/3,5  Hruška 2/2 Tschakert 1,5/2,5 Woznicki 0/1

TTC "A" - Elizza Praha "B" 10:5, body: Pinka 3,5/3,5 Tschakert 3,5/3,5 Hruška 1/3,5 Woznicki 0/2,5

 

"B" tým zajížděl v sobotu do Šanova notně oslaben a z tohohoto pohledu je třeba smeknout před klukama, protože i tak vydřeli remízu 9:9. V neděli v Kladně už hráli s Vendou Pospíšilem a výsledek tomu odpovídal - výhra 10:4, nutno však dodat, že ze 7mi 5ti setových bitev, naši kluci vyhráli 6 !! Tudíž dílčí zápasy byly celkem vyrovnané.

"C" tým bohužel na závěr první půlky v KP1 2x prohrál venku, v Dobroměřicích a v Mostě "D".

 

Pohled na tabulky ligových soutěží, je více než lichotivý. "A" ve 2.lize i "B" ve 3.lize se nacházejí shodně na 3. místech se shodným počtem 25ti bodů. Od play off je tak dělí pouze jedna pozice, zároveň ale rozdíly směrem dolů, jsou též minimální, takže spíše než nahoru, se oba týmy díváme dolů, abychom měli klidný zbytek sezony. "C" tým v KP1 dle předpokladů bude bojovat o záchranu nejspíš do poslední chvíle, pevně však věříme, že to kluci ubojují. V kádru máme 2 kvalitní hráče, kteří se však zatím prakticky nesešli v jednom mistráku, ale s tím jsme též počítali. Trumfy v rukou před ostatními však dále držíme my.

 

S první polovinou sezony tedy určitě spokojenost.

Sdílejte! Share it now!