19 Zář 2016

Ostrý start sezony již tento víkend !!!

Napsal uživatel czaka

Nadcházející víkend startují jak ligové, tak krajské soutěže dospělých. Na domácích stolech se v obnovené 1.ligové premiéře představí náš "A" tým i s posilou Lukášem Lvem. V Sobotu od 15:00 hostíme jednoho z favoritů celé 1.ligy, loňský 3.tým soutěže - US Steinerová Choceň v čele s nejlepším hráčem loňské 1.ligy Štrofem. Na úvod jsme snad těžšího soupeře nemohli dostat, na druhou stranu, zde můžeme jen překvapit a to by mohlo být naší výhodou. V neděli od 10:00 pak hostíme celek DTJ Hradec Králové B, který by pro nás měl být hrateljnějším soupeřem. Jedna věc je však jistá - v nadcházející sezoně nás v 1.lize nečeká jedinný ani snad papírově slabší soupeř. O každý bod tak budeme muset dřít do úmoru, o to zajímavější zápasy ale čekají na diváky.

"B" tým ve 3.lize začíná se Slavojem Ústí n.L. též v sobotu doma v naší hale, už od 10:30. V neděli zajíždí "B" do Krupky.

"C" tým v KP1 začíná 2x venku v Lubenci a Mostě.

Cíle sezony jsou pro letošek trošku jiné - "A"čko po delší době nebude mít ambice bojovat na špici 2.ligy, ale naopak bude bojovat o záchranu v 1.lize. "B" čko posílením "A"čka o Lukáš Lva, naopak získalo Vendu Hrušku, který spol. s Patrikem Woznickým a Honzou Hrnčířem tvoří velice silnou osu týmu, která asi jiné ambice než hrát o postup mít nemůže. To stejné se dá řící o "C" týmu, který by měl být letos suverénem KP1.

Bohužel jak A,B,C týmy hrají vždy v jeden termín, a tak se  vzájemně v hledišti nepodpoříme, o to více budeme potřebovat podporu diváků, kteří by snad letos mohli zavítat ve větším počtu.