23 Dub 2020

Ligové soutěže v ČR ukončeny !!

Napsal uživatel czaka

21.4.2020 ČAST nakonec rozhodla o ukončení všech ligových soutěží. Osobně jsem tento postup predikoval dávno před tím a za kapitána "A" týmu ho naprosto schvaluji. Upřímně jsme ani nečekali, že jak "A" tým, který byl před posledním dvojkolem na 3.místě tabulky 2.ligy sk.A, tak "B" tým, který byl dokonce až 4. v tabulce 3.ligy sk.B, budou mít nakonec možnost, přihlásit se o soutěž výš. ČAST zvolila hodně "demokratické" řešení, kterým se snažila co nejméně uškodit a naopak být co nejvíce benevolentní - zvláště k případným postupujícím. 

Uvidíme, které týmy nakonec využijí jistě až nečekaných možností postupu o soutěž výš a v kolika týmech se nakonec budou příští sezonu ligové soutěže hrát. Pro náš klub to znamená, že máme v podstatě 4 varianty našich mužských ligových týmů !! Nechat 2.ligu a 3.ligu. Nebo mít 1.ligu a 3.ligu, nebo 1.ligu a 2.ligu anebo 2x 2.ligu. Určitě má spousta klubů včetně nás o čem přemýšlet a nutno dodat, že většinou to budou spíše příjemné starosti.

Za TTC Litoměřice patří ČAST palec nahoru. Všichni samozřejmě teprve uvidíme, v jakých počtech týmů, či dokonce skupin, se příští nestandartní ročník odehraje, ale jisté osvěžení určitě ocení každý tradiční účastník, kterékoliv ligové soutěže.