20 Srp 2020

Historická sezona se blíží

Napsal uživatel czaka

Historická proto, že poprvé budeme mít "A" i "B" tým mužů ve stejné soutěži. Po loňské nestandartní, předčasně ukončené sezoně, se nám naskytla spousta variant ligových soutěží pro sezonu 2020/2021. Ve finále jsme se rozhodli pro variantu, přihlásit dvě 2.ligy. Hlavním důvodem byla kvalita našeho "B" týmu, který se opakovaně umísťoval v popředí 3.ligy a kluci si tak chtěli zkusit (ikdyž samozřejmě všichni už v minulosti x krát hráli) 2.ligu. Soupisky ještě nemáme hotové, ale asi už můžeme prozradit, že to letos trošku promícháme. Důvod je jasný - cílem bude udržet obě mužstva ve 2.lize. Tento cíl nám trošku nečekaně (ale ne překvapivě), zkomplikoval Lukáš Lev, který opět po pouhé jedné sezoně odehrané u nás, odchází hrát do Německa. S Lukášem jsme počítali jako s žolíkem "B" týmu. Bohužel se tak nestane a tak bude mít určitě "B" tým těžší pozici, než by měl s Lukášem na soupisce. Oba týmy tedy čeká velice náročná sezona, se 16ti účastníky !

„C“ tým po loňské suverénní jízdě KP1 postoupil do Divize, kde určitě nebude chtít hrát druhé housle.

„D“ tým se nám podařil protlačit též o soutěž výš – tedy z OP1 do KP2 a aby toho nebylo málo, čerstvá informace ze včerejška hovoří o tom, že „E“ tým se též posune z OP2 do OP1. Pro úplnost „F“ bude startovat v OP2 a „G“ v OP3.

 

Sezona začne 100% ligovými předehrávkami „A“ proti „B“, kdy nám rozpis určil, že obě vzájemná utkání, musí být odehrána již do 19.9.2020.