2 Lis 2016

Další těsná prohra "A" týmu v 1.lize

Napsal uživatel czaka

V sobotu hrál "A" tým jeden z klíčových zápasů sezony. Bohužel jsme zápas i přes dobrý začátek nezvládli a z Chebu jsme odjížděli bez bodu. Škoda mnoha momentů, hned na začátek 2 mečboly v deblu Honzy Pinky a Tomáše Tschakerta, mohli jsme jít do vedení 4:0 a ne "pouze" 3:1. Dále Pepa promarnil vedení 2:0 na sety s Gavlasem, Honza  taktéž nedotáhl vedení 2:0 s Polákem a Tomáš padl s Žaloudíkem smolně 14:12 v pátém setu. Nedaří se nám dotáhnout dobře rozehrané zápasy a tak jsme opět odjížděli s prohrou, tentokráte 10:7.

"B" tým doma hostil Brandýs nad Labem a od  kluků jsme čekali vítězství. Bohužel poprvé v sezoně klopítli a byla z toho nakonec jen remíza 9:9. Slabší den si vybral Patrik Woznicki.

"C" tým nám naopak dělá zatím jen radost. Kluci hráli na stolech 2 těžkých soupeřů a jak v Dobroměřicích, tak ve Smolnici se s tím popasovali výborně. V sobotu byl oporou zkušený Vašek Pospíšil a v neděli Víťa Jindřich. Mladí se připojili více než úspěšně a tak "C" vezlo 2 vítězství a v tabulce je dále 100%tní s bilancí 6-0-0.