29 Lis 2016

2 výkony jako den a noc

Napsal uživatel czaka

Po dlouhé době jsme v 1.lize hostili soupeře na domácích stolech. Hlad po pinčesu byl nejspíš vidět i na divácké návštěvě, když na oba víkendové zápasy, byly ochozy slušně zaplněny. V sobotu jsme přivítali lídra tabulky, pražské El Niňo a asi málokdo čekal naprosto vyrovnanou partii. Bohužel, jak je již tradicí letos, opět to nestačilo ani na bod. Konečná prohra 7:10 je velice hořká. Jen namátkou, Tomáš se Schwarzerem vedení 6:3 v pátém setu a prohra - Lukáš s Obešlem 2:1 vedení na sety a mečbol - nakonec prohra, Honza vedení 2:0 a 10:8 s Obešlem a zase prohra. Korunu tomu nasadil Pepův nedohraný zápas s Dusíkem, kdy vedl 1:0 a 6:3. Bohužel Tomáš mezitím nestačil na ten den 100% Málka.

Pokud bychom v neděli zopakovali sobotní výkon, věřili jsme ve výhru proti Spartě. Bohužel se stalo to, co jsme tak trošku čekali. Potkala nás tradiční nedělní bída a tentokrát všechny bez vyjímky. Na Spartu jsme prostě a jednoduše ten den nestačili a podlehli jsme naprosto jasně a zaslouženě 2:10. 100% jak bodově tak výkonem byl ex Extraligový Zlámal, též Štepka vyhrál všechny své zápasy a přidali se velice dobrým výkonem i mladí ze Sparty Černota se Strejcem. Na to, že jsme Spartu před sezonou tipovali na společný boj o udržení s námi, tak jsme se doposud krutě mýlili. Sparta má skore 5-1-3 a je na 5.místě, zatímco my se skore 0-0-9, jasně poslední.

Co dodat, čeká nás závěrečné podzimní dvojkolo venku - Brno, Borová, kde se pokusíme skoro už o zázrak, získat nějáký bod. Spíše se ale budeme upírat ke 2.pol. soutěže, kdy hrajeme naopak 7x na domácích stolech a snad se karta obrátí.

TTC"A" - El Niňo Praha "C" 7:10

TTC "A" - AC Sparta Praha 2:10

"B" tým ve 3.lize zajížděl 2x do Prahy. V sobotu se čekala výhra kluků na El Niňu "E", bohužel však borci totálně propadli a utržili porážku 10:6. Po zápase následovala dle slov nejzkušenějšího Patrika Woznického rázná rozmluva v týmu a výsledek se dostavil hned v neděli. Výhra 10:7 na stolech Sokolu Michle Praha, který by v případě vítězství šel právě místo našeho "B"čka do čela tabulky. Jenže to se nestalo a kluci tak dále drží 1.místo v tabulce !!

"C" tým jako jasný lídr KP1 hrál opět 2x venku v Jirkově a opět byl 2x 100% úspěšný. Po 10ti kolech KP1 mají skore 10-0-0 a na čele tabulky už si vytvořili velice nadějný náskok.