11 Led 2016

100%tní domácí bilance "A" týmu pokračuje !!

Napsal uživatel czaka

Druhou polovinu 2.ligy jsme zahájili na domácích stolech proti nepříjemnému Liberci "B", který na nás opět nastoupil v nejsilnější sestavě, stejně jako v 1.půli. Tentokráte jsme však využili výhody domácího prostředí a soupeře jsme udolali 10:7. Zápas ovlivnila moje viroźa, kdy po první smolně prohrané 5ti setové bitvě s Borůvkou, jsem sotva stál na nohou. Naštěstí zbytek týmu zahrál ten den skvěle. Venda Hruška si opět s přehledem poradil s Girethem i Kodýmem a proti J.Borůvkovi vedl na otočce 5tého setu 5:1, bohužel pro něj prohrál. I tak dobré 2 body. Patrik Woznicki zahrál také výborně, když si připsal též 2 vítězství no a Honza Pinka, tak to je skoro zbytečné psát - opět 100% bilance a 4,5 bodu.

V neděli jsme hostili Spartu Praha a nebylo vůbec jisté, zda nastoupíme kompletní. Nakonec jsem do sebe dal pár Paralenů a ráno jsem to šel zkusit. Paradoxem bylo, že nakonec né my, ale Sparta Praha nastoupila pouze ve 3 hráčích a tak byl výsledek zápasu opět předurčen. Stejně jako doma proti El Ninu "D". Když přičtu odstoupení Kramla z Elizzy po 1. dvouhře na našich stolech, tak pražské celky k nám zásadně jezdí pouze ve třech hráčích - jen tak dál !! Zápas se Spartou tak nemohl skončit jinak, než naším vítězstvím, což se také stalo.

Tyto dvě vítězství znamenají za prvé prodloužení 100%tní bilance na domácích stolech v letošní sezoně a hlavně průběžný posun na 2.místo tabulky, které na konci zákl. části zaručuje účast ve finále play off o postup do 1.ligy !

 

TTC "A" - SKST Liberec "B 10:7 Body: Pinka 4,5/4,5 Woznicki 2/3,5 Hruška 2/4,5 Tschakert 1,5/4,5

 

TTC "A" - AC Sparta Praha 10:4 Body: Pinka 2,5/2,5 Tschakert 2,5/2,5 Hruška 1/3 Woznicki 0/2

 

Sdílejte! Share it now!