25 Lis 2014

100% "B" čko dále vévodí Divizi !!

Napsal uživatel czaka

Ihned po dohrání Č.poháru proti El Ninu, čekal náš klub defacto mnohem důležitější zápas. A to souboj o první místo v tabulce v Divizi. Ústecký Slavoj "D", by v případě výhry přeskočil na čele právě náš "B" tým. Kluci však do utkání vlétli s velkým sebevědomím a ujali se poměrně rychle vedení 5:2 resp. 7:3. V tu chvíli se zdálo vše hladké a jasné. Ústečtí však ještě nesložili zbraně a dvěma výhrami snížili na 7:5. Situace se zdramatizovala ještě víc, když následující dva singly šly do pátého setu a tak jen díky pevným nervům Honzy Hrnčíře resp. Josefa Herverta, nebyl stav 7:7, ale 9:5 pro nás. 10tý bod přidal opět Pepa Hervert a nakonec tedy výhra 10:6.

V neděli čekal kluky další Ústecký klub, SKP Sever, který byl (a stále je) na 3tím místě v tabulce. Radovana Chrvalu oproti sobotě vystřídal Vašek Pospíšil, leč na výsledku to nebylo znát, naopak, kluci jasně přejeli SKPčko v poměru 10:2 a s 9ti výhrami z 9ti utkání jasně vévodí tabulce.

Cíl je pořád stejný, udržet 1. místo v tabulce a získat tak výhodu 2 domácích utkání v eventuelním finále PLAY OFF. Soutěž je sice těsně před půlkou, ale "B" tým má letos natolik kvalitní a široký kádr, že by snad nemělo ani případné "vypadnutí" jednoho hráče být problémem.