29 Říj 2019

Zbytečná ztráta "A" týmu ve 2.lize

Napsal uživatel czaka

Ligové soutěže pokračovaly 4. a 5. kolem a lídr tabulky 2.ligy hostil soupeře zatím ze spodku tabulky - Most a Šanov. Oba zápasy jsme odehráli bez Lukáše Lva, šanci dostal Viktor Skokan.

V sobotu jsme proti Mostu začli dvěma jasnými výhrami v deblu, následně Tomáš proti jedničce hostí Holáňovi otočil průběh utkání až na vedení 7:5 v pátém setu, ale zápas do vítězného konce nedotáhl. Vedle na stole Venda bojoval s Bímou též 5 setů, nakonec však vydoloval výhru. Viktor začal svůj "den hrůzy" prohrou 1:3 s Boříkem, ale vzhledem k očekávané výhře Honzy nad Macháčkem, se nic nedělo a vedli jsme 4:2. Venda poté nestačil na Holáně a Viktor na Bímu a bylo srovnáno. Celkem snadno a rychle nás opět dostali do vedení 6:4 Tomáš a Honza. Holáň poté dle očekávání neměl problém s Viktorem a snížil na 5:6. V jednom z klíčových utkání následně Honza nestačil na ten den dobře hrajícího Bímu a a nechal tak hosty opět srovnat na 6:6. Tomáš Boříkovi nedal šanci, stejně tak Venda Macháčkovi a opět jsme šli do vedení 8:6. Bohužel Honza poté nestačil na Holáně a Tomáš zbytečně polevil s Bímou za stavu 1:0 na sety a 8:4 a jak to tak bývá, soupeř chytil šanci za pačesy a otočil utání ve svůj prospěch. Bohužel tedy opět 8:8 a na plac šli Vašek s Viktorem. Venda s Boříkem potvrdil výbornou letošní formu a poslal nás do vedení 9:8. Zápas pravdy měl před sebou Viktor. Bohužel výkonem, který předvedl, nebyl vůbec schopen vzdorovat zkušenému Macháčkovi. Hosté si tak připsali pro ně velice cennou remízu. 

V neděli jsme ve stejné sestavě hostili Šanov, který přijel kompletní a posilněn výhrou 10:7 z Liberce. Debly jsme měli opět 100% a zápas začal defakto jako přes kopírák se sobotním. Tomáš i přes nadějný začátek, opět padl se Štepkou, Venda udolal 3:2 zkušeného Vaculíka a vedli jsme 3:1. Viktorovi první dva sety proti Koděrovi, to byla asi ta největší hrůza, kterou jsem kdy viděl. Uhrát za dva sety dohromady 1 balónek, to chce opravdu kumšt. Následně Viktor alespoň trochu napravil dojem z tohoto zápasu, leč na obrat už to nestačilo. Honza bez problémů přejel Voláka a tak jsme stejně jako v sobotu vedli 4:2. Následně však oproti sobotě nabral zápas trošku jiný spád. Hosté poněkud unaveni, neměli moc sil vzdorovat čerstvým domácím a tak jsme nakonec zápas dotáhli celkem rychle do vítězného konce 10:2. 

Hráčem víkendu byl bez debat Venda Hruška. Navazuje tak na výbornou loňskou sezonu a my i bez Lukáše Lva v sestavě, máme ve Vendovi super žolíka a velkou sílu. Tím spíše, že tradičně Honza s Tomášem mají pomalejší rozjezd sezony a Viktor, nutno si přiznat, zůstáva zatím také za očekáváním.

Nicméně i přes zbytečnou sobotní remízu, jsme udrželi 1.místo v tabulce, dokonce jsme odskočili na náskok 1noho bodu.

"B" ve 3.lize též bez opory Honzy Hrnčíře zajíždělo 2x ven - Most "B", Rakovník a v pohodě přivezlo 2 výhry. Za zmínku stojí perfektní výkony Vendy Pospíšila, který po delší době musel zaskočit v lize a připsal si víkendové skóre 3:2. 

"C" v KP1 též doma 2x vyhrálo a tak krom sobotní ztráty "A" týmu, byl víkend téměř 100%tní.

2.liga muži

TTC Litoměřice - SKST Baník Most 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tschakert Tomáš 2:2, Hruška Václav ml. 3:1, Skokan Viktor 0:4, Pinka Jan 2:2, body hostů: Holáň Jan 4:0, Bíma Miroslav 3:1, Bořík Milan 1:3, Macháček Jan 1:3)

TTC Litoměřice - TJ Šanov 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tschakert Tomáš 1:1, Hruška Václav ml. 2:0, Skokan Viktor 2:1, Pinka Jan 3:0, body hostů: Štepka Miroslav 1:2, Vaculík Petr 0:3, Koděra Filip 1:1, Volák Martin 0:2)

3.liga muži

SKST Baník Most B - TTC Litoměřice B 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klouček Luboš ml. 2:2, Holovčák Jiří 1:2, Hejč Antonín st. 0:3, Fencl Jakub 1:3, body hostů: Bartošek Vít 4:0, Woznicki Patrik 4:0, Hervert Josef 1:2, Pospíšil Václav 1:2)

KST Rakovník - TTC Litoměřice B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štepka Vladimír 0:3, Adamczuk Jan 0:2, Přibík Jan 2:1, Kettner Martin 0:3, body hostů: Bartošek Vít 3:0, Woznicki Patrik 2:1, Hervert Josef 2:1, Pospíšil Václav 2:0)

Sdílejte! Share it now!
V sobotu jsme proti Mostu začli dvěma jasnými výhrami v deblu, následně Tomáš proti jedničce hostí Holáňovi otočil průběh utkání až na vedení 7:5 v pátém setu, ale zápas do vítězného konce nedotáhl." data-share-imageurl="http://ttclitomerice.cz/sites/default/files/sites/default/files/pictures/2019_Most.jpg">