9 Říj 2012

TTC Litoměřice „A“ – El Niňo Praha „B“ 3:10

Napsal uživatel admin

V sobotu jsme v prvoligové premiéře hostili béčko El Niňa, které přijelo v celkem „přijatelné“ sestavě a proto já osobně jsem čekal od zápasu trošku víc z naší strany.

Na úvod jsme bohužel prohráli oba debly, když zvláště prohry Hrnce s Víťou byla velká škoda, vedení 2:0 na sety, ve 4tém setu 2 mečboly..ale bohužel. Já s Honzou jsme proti Obešlovi s Málkem zahráli obstojně snad jen druhý set, kde jsme srovnali na 1:1, jinak to byla bída.

V prvních třech singlech jsme poté odjeli každý během 10ti minut a později příchozí diváci viděli na počítadle stav 0:5. První bodík na naší stranu tak získal dle předpokladů až Pinkys, který nedal Sojkovi šanci. Poté ovšem opět 3 prohry a stav 1:8. Opět nám nabídl, konkrétně mě, možnost bodu Sojka a poté ještě Málek, který po boji padl s Pinkysem 2:3 a celkové skore tak znělo 3:10.

Na bodový zisk jsme neměli ani omylem, ale dílčí výsledek byl pro mě přesto trošku zklamáním, čekal jsem, že budeme škubat víc. Pinkys si svůj standart odehrál, u nás ostatních, jakoby se projevila tradiční nepohoda z prvního ostrého zápasu v sezoně a asi i trošku nervozita, či možná zbytečný respekt z 1.ligy. V kombinaci s mojema novýma extra super „anťákama“ od Tenergy, se kterýma se dá hezky čapat, ale dát s tim rychlej úder, byl úkol nadlidský, to dopadlo jak to dopadlo. Každopádně hlavy vzhůru, na úvod máme těžký los a nesmíme se zlomit (to my se jako samozřejmě nezlomíme).

Díky patří určitě divákům, kteří dorazili v hojném počtu a vydrželi s námi až do konce a taky Vencovi v bufetu, kterej měl ten den prej fakt dobře nachlazený lahváče.

Body: Pinka 2/3, Tschakert 1/3, Bartošek 0/2, Hrnčíř 0/3

autor:czaka©

Sdílejte! Share it now!

Na úvod jsme bohužel prohráli oba debly, když zvláště prohry Hrnce s Víťou byla velká škoda, vedení 2:0 na sety, ve 4tém setu 2 mečboly." data-share-imageurl="">