11 Pro 2019

"A" tým v čele 2.ligy po polovině soutěže

Napsal uživatel czaka

Víkend se nesl ve znamení posledních podzimních ligových utkání. "A" tým zajížděl k těžkému dvojzápasu do Prahy, což se nakonec odrazilo na první letošní porážce. Ale postupně. V sobotu jsme nastupovali na stolech pro nás celkem oblíbeného soupeře Elizzy Praha "B". To co platilo léta letoucí, že se nám na Elizze hraje dobře - pěkná hala, dobrá podlaha, stejné stoly jako u nás, "normální" míčky, bohužel přestalo platit právě letos. Elizza (stejně jako Liberec), zvolili pro tuto sezonu míčky Joola Prime. Důvod stejný - hrají se s nimi turnaje mládeže ČR. Chápu, že je Joola sponzorem našeho svazu, ale tyto míčky asi zbyly někde hodně hluboko ve skladech Jooly. Dál se nemá cenu o zápase rozepisovat. Úroveň hry s těmito míčky degraduje na úroveň krajských soutěží. Ve finále jsme se s tím nakonec něják vyrovnali a urvali jsme nejtěsnější vítězství 10:8, když za stavu 8:8 domácí poslali z vedlejší 1.ligy mladého Průšu na Lukáše, který ho však přetlačil v poměru 3:2, stejně tak jako Venda Dvořáka.

V neděli jsme zajížděli na naopak ne úplně oblíbené stoly El Niňa Praha. Bohužel hned od začátku jsme tahali za výrazně kratší konec. Tomáš s Honzou nevyužili setboly v prvním setu proti mladým Šípovi s Maruniakem a poté již domácí mladíci zápas kontrolovali. Vedle velká škoda, když Lukáš s Vendou vedli v pátém setu 6:0 proti Kauckému se Šáleným, nakonec však padli. Honza poté prohrál první pátý set v sezoně se Šáleným, Lukáš vyzrál na mladého Šípa, Tomáš nestačil na Maruniaka a Venda na Kauckého a po první rundě byl tak hrozivý stav 5:1 pro domácí. Když následně Honza opět padl v 5tém setu, tentokráte se Šípem a Lukáš nestačil na Maruniaka, na počítadle svítilo skore 7:1 pro domácí. Snížení zařídil Tomáš, když urval zápas s mladým Kauckým, bohužel Venda nedotáhl dobře rozehraný špíl se Šáleným a tak jsme prohrávali 8:2. Honza poté konečně vyhrál 5tý set ten den a snižoval na 8:3, Lukáš ale bohužel s Kauckým pátý set nezvládl a tak i přes snad jedinnou relativně snadnou výhru Tomáše nad Šáleným, jsme prohrávali 9:4. Stále jsme však vnitřně cítili, že tohle není reálný odraz výkonnosti obou týmů. Venda si poradil se Šípem, snížil na 9:5 a Lukáš s Honzou měli  též své zápasy rozehrané dobře. Bohužel Honza prohrál ten den svůj třetí pátý set a Lukáš už nestihl ani dohrát. Suma sumárum 10:5 a domácí si zalouženě připsali 3body.

V tabulce jsme udrželi 1.místo, ale už pouze bod za námi jsou České Budějovice, které možná trošku nečekaně ztratili doma bod za remízu 9:9 se Sedlčany a dotáhlo se na ně tak bodově právě El Niňo "C". Druhá polovina souzěže tak slibuje další napínavé boje o dvě místa v play off.

2.liga muži sk.A

10 kolo:

TTC Elizza Praha B-TTC Litoměřice 8:10(čtyřhry 1:1, body domácích: Krameš Jan 2:2, Šedivý Zdeněk 0:3, Dvořák Petr 2:2, Thang Do Trong 3:1, Průša David 0:1, body hostů: Pinka Jan 3:1, Tschakert Tomáš 1:3, Lev Lukáš 2:2, Hruška Václav ml. 3:1)

11 kolo:

SF SKK El Niňo Praha C-TTC Litoměřice 10:5(čtyřhry 2:0, body domácích: Šálený David 2:1, Šíp Martin 1:2, Maruniak Dominik 2:1, Kaucký Jakub 3:1, body hostů: Pinka Jan 1:3, Lev Lukáš 1:2, Tschakert Tomáš 2:1, Hruška Václav ml. 1:2)

 

Sdílejte! Share it now!