14 Říj 2019

"A" tým 2 výhry z venku a v čele 2.ligy

Napsal uživatel czaka

Nádherný víkend s teplotami přes 20 stupňů vyšel klasicky na ligová dvoukola. "A" tým ve 2.lize zajížděl v sobotu k nováčkovi do Strakonic a následně k tradičnímu účastníkovi do Sedlčan. Strakonice si právě v prvním kole letošní sezony poradili doma celkem snadno se Sedlčany a tak jsme měli před soupeřem zdravý respekt. Prvním aspektem,který nakonec rozhodl o naší jasné výhře, byla určitě neúčast jasné 1ničky domácích Havlíka. Debly nám vyšly na 100% včetně nově složené dvojice dvou leváků Vendy Hrušky s Lukášem Lvem a tak když jsme po dalších třech asi očekávaných výhrách ve sledu Honza, Lukáš, Tomáš vedli 5:0, soupeř pochopitelně byl prakticky na lopatkách. Skvělý výkon předvedl následně Venda proti mladé naději domácích Slapničkovi, když mu nedal šanci ani v jednom setu a zvyšoval na 6:0 pro nás. Následně sice Copák porazil Honzu, ale dále šlo vše opět 100% v náš prospěch. Celkem rychle jsme se tedy balili a užili si ještě chvíli sluníčka venku. P.S. Ten Klostermann polotmavý vážně nic moc, takže rychle přesun do Sedlčan :-)

V neděli jsme chtěli podobným stylem, hlavně tedy časově, odehrát zápas v Sedlčanech. Ihned úvodní debl, kde Pejša s Drechslerem celkem v klidu přejeli Honzu s Tomášem a na vedlejším stole Venda s Lukášem prohrávali 7:10 v pátem setu, ukázal, že tady to klasicky žádná procházka pivovarem nebude. Naštěstí tedy druhý debl kluci otočili a stav 1:1 jsme brali. Hned na úvod první rundy však Honza nestačil na Faktora a hosté šli do vedení. Lukáš vedle sice dokázal udolat Dreschlera, ale né po úplně přesvědčivém výkonu. Tomáš si s Kauckým naštěstí poradil 3:0 a slibně rozjetý měl i zápas Venda proti Pejšovi. Bohužel premiérové vítězství proti zkušenému borci domácích si nepřipsal. Stav byl tak opět nerozhodný 3:3. Honza nás následně poslal do vedení 4:3 výhrou nad Drechslerem, ale hned následovaly dvě pětisetové bitvy, kde skoro současně dokázali jak Lukáš proti Kauckému, tak Tomáš proti Pejšovi vydřít dvě vítězství a šli jsme do vedení 6:3. Venda následně opět bohužel neudržel vedení 2:1 proti Faktorovi, padl 2:3 a hosté naposled ten den zapsali bod na jejich stranu. Honza si poté poradil bez problémů s Kauckým, Lukáš s Pejšou a Tomáš doslova vydřel zápas s Faktorem, když prohrával 2:0 na sety, načež nakonec otočil na 3:2 ve svůj prospěch. Poslední bod přidal výhrou 3:0 nad Drechslerem Venda a bylo vymalováno. Nutno však dodat, že jsme se s domácími tahali 3 a půl hod. 100% bodově za víkend byli Lukáš s Tomášem, takže hozená rukavice zbylým mladíkům v týmu..

"B" doma hostilo v sobotu Chodov, se kterým si dle očekávání poradilo bez problémů 10:3. Velice zajímavý duel se však rýsoval v neděli, kdy k nám zajíždel SKST Cheb "B", který má velice nadstandartní sestavu na 3.ligu. Hosté přijeli nakonec i se dvěma zahr. posilami, z nichž jedna už hrála letos Extraligu a připsala si v ní dokonce vítězství nad exreprezentantem Kláskem. Kluci však začali bez respektu, vyhráli oba debly a po výhrách Patrika nad Levorou a Hrnce nad Gavlasem, vedli 4:2. Následně se však ukázala jako neprostupná hráz především dvojice Shaposhnikov, Nikeng Ngwe Emmanuel, přes kterou to prostě nešlo. Kluci prohráli 6:10, ale vzhledem k sestavě hostí, to určitě nelze považovat za propadák.

 

2.liga muži

ČZ Strakonice Elektrostav - TTC Litoměřice 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novotný Petr 0:2, Copák František 1:1, Hýža Daniel 0:3, Slapnička Jakub 0:2, body hostů: Pinka Jan 2:1, Lev Lukáš 2:0, Tschakert Tomáš 2:0, Hruška Václav ml. 2:0)

TJ Tatran Sedlčany - TTC Litoměřice 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Faktor Radovan 2:1, Drechsler Dušan 0:3, Kaucký Roman 0:3, Pejša Karel ml. 1:2, body hostů: Pinka Jan 2:1, Lev Lukáš 3:0, Tschakert Tomáš 3:0, Hruška Václav ml. 1:2)

 

3.liga muži

TTC Litoměřice B - SKST Chodov 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hervert Josef 3:0, Woznicki Patrik 2:0, Hrnčíř Jan 1:1, Bartošek Vít 3:0, WO 0:1, body hostů: Vála Bohuslav 0:2, Kolář Pavel 0:3, Huleš Petr 1:2, Kruliš David 0:2, WO 1:0)

TTC Litoměřice B - SKST Cheb B 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hervert Josef 1:3, Woznicki Patrik 1:2, Hrnčíř Jan 1:2, Bartošek Vít 1:3, body hostů: Shaposhnikov Stepan 4:0, Levora Vojtěch 3:1, Gavlas Petr 0:3, Nikeng Ngwe Emmanuel 3:0)

Sdílejte! Share it now!