25 Lis 2019

Premiéra ligového trojzápasu za námi

Napsal uživatel czaka

O víkendu byla hala TTC plná prakticky od rána do večera. Vše začalo v sobotu v 10:00 zápasem holek v 1.lize a našeho "C" týmu v KP1. Následováno od 14:00 zápasem "B" čka ve třetí lize, následně od 15:00 opět holky 1.liga a konečně v očekávaném zápase o 1.místo 2.ligy nastoupil i náš "A" tým mužů.

Většinou v zimních měsících bojujeme spíše s chladnějším klimatem v hale, tentokráte vše bylo naprosto naopak a během utkání jsme museli zapínat i odvětrávání. Každopádně "A" tým mužů začal svůj zápas proti Č.Budějovicím dvěma vítěznými debly a všichni jsme tak čekali, že zápas dotáhneme do vítězného konce. Tím spíše, že jsme opět byli kompletní i s Lukášem. Na tom ale, jak se později ukázalo, byla až přiliš znát 14ti denní vynucená pauza kvůli nemoci. Hned v prvním zápase tak Lukáš prohrál 0:3 s jedničkou hostí slovákem Turčekem. Vedle Tomáš bohužel nezvládl 2 koncovky proti P.Kortusovi a třetí set si hostující kapitán pohlídal. Rychle tak bylo vyrovnáno na 2:2. Následně Venda bojoval 5 setů proti Šimkovi a zápas nakonec zvládl. Honza si v pohodě poradil s F.Kortusem a vedli jsme opět 4:2. Následovali však opět 2 body hostí a to z raket Turčeka, který porazil Tomáše a P.Kortuse, který si v 5ti setech poradil s Vendou a srovnal na 4:4. Honza opět vítězstvím 3:0 nedal šanci Šimkovi a Lukáš po boji udolal 3:2 F.Kortuse. Opět jsme tak odskočili na 6:4. Turček pak nedal šanci Vendovi stejně tak jako Honza si pohlídal utkání s P.Kortusem a opět jsme vedli o dva 7:5. Následovaly však dvě klíčová utkání, která bohužel obě dopadla 2:3 v náš neprospěch. Lukáš notně unavený neměl v pátem setu tolik sil jako soupeř Šimek a nechal soupeře snížit na 7:6. Tomáš proti F.Kortusovi vedl 2:0 na sety, následně měl ve 4.setu i mečbol, bohužel stejně jako s bratrem P.Kortusem si připsal ve vzájemných duelech první porážku a soupeř opět dotáhl na 7:7. Následoval souboj jedniček, kdy Honza opět fantastickým výkonem nedal Budějovické posile Turčekovi šanci a utkání dovedl do vítězného konce v poměru 3:1. Lukáš poté proti P.Kortusovi neměl fyzické síly a tak ani příliš nevzdoroval a soupeř opět dorovnal na 8:8. Tomáš do té doby bez bodu, musel nutně vyhrát, což taky konečně zvládl v poměru 3:0 proti Šimkovi a poslal nás do vedení 9:8. Bohužel jako mnohokrát, úplně poslední rozhodující zápas jsme nezvládli. Venda i přes maximálně bojovný výkon, nestačil v 5ti setech na ten den dobře hrajícího F.Kortuse a soupeř si tak připsal stejně jako nedávno Most, pro ně velice cennou remízu. Na druhou stranu, těžko můžeme pomýšlet na vítězství, když dělají tři hráci po jednom bodu. Z tohohle pohledu je vlastně ještě plichta zlatá. 

Zklamání ze ztraceného bodu jsme museli hodit za hlavu v neděli proti nováčkovi ze Studené. To se také povedlo, když jsme si utkání pohlídali a zvítězili 10:5. Za zmínku zde stojí opět 4 body Honzy, včetně bravurního výkonu proti jedničce hostí a nejlepšího hráče soutěže F.Korbela. Honza je v laufu, dělal 4 body po třetí v řadě, postupně na jeho raketě skončili Strejc, Belopotočan, P.Kortus, Turček a Korbel. O to větší škoda, že jsme se v sobotu nikdo z nás ostatních nepřidal, alespoň s průměrným výkonem. Č.Budějovice remizovali i v neděli v Liberci a tak jsme udrželi 1.místo, paradoxně jsme ještě o bod zvýšili náskok právě na Č.Budějovice. Podzimní část sezony zakončujeme za 14 dní venku těžkými duely v Praze na El ňinu resp. Elizze. Budeme tak chtít odčinit domácí ztrátu a udržet po 1.pol soutěže první flek.

"B" v sobotu stejně jako my remizovalo s Libercem "E", což zamrzí, protože kluci vedli v průběhu utkání už 7:2 ! V neděli naopak měli štěstíčko ,když zdolali 10:8 Mnichovo Hradiště. Udrželi tak 3. příčku v tabulce 3.ligy sk.B.

"C" tým 2x vyhrál o víkend a kluci se posunuli do čela KP1.

Holky v 1.lize stále bez Hedy bohužel dopoledne podlehly 3:7 Slavoji Praha, odpoledne však stejným poměrem porazily KST Bohnice a poslaly je tak pod sebe v tabulce. Zatím jsou však stále "pouze" na předposledním místě tabulky a čeká je těžký zbytek sezony.

2.liga muži

TTC Litoměřice-SK Pedagog ČB 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lev Lukáš 1:3, Tschakert Tomáš 1:3, Hruška Václav ml. 1:3, Pinka Jan 4:0, body hostů: Turček Peter 3:1, Kortus Pavel ml. 3:1, Šimek Marek 1:3, Kortus Filip 2:2)

TTC Litoměřice-TJ Sokol Studená 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tschakert Tomáš 1:2, Hruška Václav ml. 2:1, Lev Lukáš 2:1, Pinka Jan 4:0, body hostů: Korbel Filip ml. 3:1, Doležal Ondřej 0:3, Smola Igor 1:2, Čermák Marek 0:3)

 

3.liga muži

TTC Litoměřice B-SKST Liberec E 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bartošek Vít 2:2, Woznicki Patrik 1:3, Hervert Josef 1:3, Skokan Viktor 3:1, body hostů: Smetana Josef 1:3, Zikmund Adam 3:1, Kaněra Jan 2:2, Kodým Jiří 3:1)

TTC Litoměřice B-TJ Sokol Mnichovo Hradiště 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skokan Viktor 3:1, Woznicki Patrik 2:2, Hervert Josef 1:3, Bartošek Vít 3:1, body hostů: Košák Vojtěch 3:1, Stránský Michal 2:2, Antoš Petr 1:3, Trávníček Luboš 1:3)

 

Sdílejte! Share it now!