12 Lis 2018

A opět dokonalý ligový víkend za námi

Napsal uživatel czaka

6 zápasů našich ligových týmů = 6 výher !! 

"A" tým mužů jako jedinný hrál 2x doma a čekala se tak 2 vítězství. Ta také přišla. V sobotu jsme se s Pedagogem České Budějovice příliš nezdržovali a v 17:30 jsme se již v poklidu sprchovali s výhrou 10:2 v kapse.

Nedělní zápas proti starým známým Sedlčanům měl probíhat v podobném duchu, leč tomu tak úplně nebylo. Plány nám skřížila "náhlá" indispozice Víti Bartoška a tak jsme museli narychlo povolávat mladou pušku Filipa Kopeckého. "Naštěstí" se Filip tentokát nevešel do sestavy "B" týmu ve 3.lize, který tou dobou hrál v Liberci a tak nám mohl vypomoci v "A" týmu. A také že vypomohl ! Po deblech byl stav 1:1, když Tomáš s Honzou v 5ti setech přehráli zkušené Pejšu s Kocurou. Na vedlejším stole Venda s Filipem nečekaně otočili proti Faktorovi s Kauckým a měli dokonce mečbol, bohužel však nakonec padli 2:3. Singly zahájil Tomáš proti Faktorovi a po prvních dvou smolně prohraných setech, ve třetím už nenašel síly vzdorovat a hosté šli do vedení 2:1. Na vedlejším stole si odbyl těžkou premiéru Filip proti Pejšovi a tak jsme zkraje prohrávali 1:3 a idea o snadném a rychlém špílu se začala rozplývat. Venda poté sice rychle vyprovodil Kauckého a snížil na 2:3 z našeho pohledu, ale Honza se trápil s jeho neoblíbeným soupeřem Kocurou až do pátého setu, který naštěstí nakonec urval a srovnal na 3:3. Naprosto klíčový zápas se odehrával souběžně na druhém stole, kdy Faktor šel velice rychle do vedení 2:0 proti Filipovi a zdálo se, že dokráčí k další výhře 3:0. Ale nestalo se. Filip dostal pár trefných rad o pauze, které začal plnit do puntíku. Celkem rychle srovnal na 2:2 a šlo se do 5tého setu. V něm se oba přetahovali neskutečným způsobem v koncovce, když nejdřívě měl 3 mečboly Filip, ani jeden neproměnil a poté 2 mečboly Faktor, který též neproměnil, a tak se nakonec radoval Filip ze skvělého skalpu 17:15 v pátém setu. Otočka a naše vedení 4:3. Pejša pak proti Vendovi sice ještě srovnal na 4:4, ale my i hosté už tušili, že se misky vah přesunuly na naší stranu. Honza s Kauckým ani Tomáš s Kocurou neměli problémy a šli jsme rychle do vedení 6:4. Venda potom využil "načatého" Faktora a dobrým výkonem posunul celkové skóre na 7:4. Na vedlejším stole Honza výborným výkonem šel do vedení 2:0 proti Pejšovi a vypadalo to na jasný průběh. Bohužel soupeř poté zpřesnil hru a další 3 sety byly jeho. Trošku nečekaná prohra a snížení na 7:5. Tomáš s Kauckým však nepřipustil problém a poslal nás do vedení 8:5. Filip se poté dobře držel se zkušeným Kocurou, ale v 5tém setu mu bohužel utekl začátek a soupeř se ještě celkově dotáhl na 8:6. V tu dobu však nastupoval Honza proti Faktorovi a odčinil porážku s Pejšou. Vedení 9:6 a vedle rozehrál Tomáš proti Pejšovi. Tomáš konečně v této sezóně hrál solidně celý víkend a bylo to také vidět. S těžkým soupeřem si poradil ve třech setech a uzavřel tak skóre na 10:6 pro nás. Zůstáváme tak na 1.míste ikdyž máme tedy zápas k dobru. Pozitivní zprávou opět je, že stejně jako před 14ti dny, kdy nám v neděli pomohl Viktor Skokan, stejně nám teď pomohla naše druhá mladá naděje Filip Kopecký. Je fajn, když je kam sáhnout :-)

"B" v plné sestavě zajíždělo k těžkému dvojutkání do Liberce. V sobotu kluci vydřeli důležitou výhru na SKST Liberec "D" v poměru 10:7 a v neděli využili i nekompletní sestavy domácího Loko Depo Liberec a zvítězili též, tentokráte 10:4. Celkově jsou kluci na 2. místě tabulky. Za zmínku stojí, že kluci letos hráli 6x venku a z toho 5x vyhráli !!

"A" holek hrálo též 2x venku a to v Praze. 100% výkon opět předvedla Heda Eisnerová, která má celkové skóre ve 2.lize žen 16:0 !! Petra Prášilová zaváhala pouze jednou a mladá Eliška Petržílková, která sbírá zkušenosti, přidala jednu výhru. Holky jsou tak jasně v čele tabulky, když ze 6ti utkání mají 6 výher.

Výsledky: 

2.liga muži sk. A

TTC Litoměřice - SK Pedagog ČB 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tschakert Tomáš 2:0, Bartošek Vít 1:1, Hruška Václav ml. 2:1, Pinka Jan 3:0, body hostů: Kortus Pavel ml. 2:1, Pažma Lukáš 0:3, Kortus Filip 0:2, Kortus Pavel 0:1, Janoštík Petr 0:1)

TTC Litoměřice - TJ Tatran Sedlčany 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tschakert Tomáš 3:1, Kopecký Filip 1:2, Hruška Václav ml. 2:1, Pinka Jan 3:1, body hostů: Faktor Radovan 1:3, Pejša Karel ml. 3:1, Kaucký Roman 0:3, Kocura Jiří 1:2)

2.liga ženy sk. B

TJ Slavoj Praha B - TTC Litoměřice 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Timonina Vjatsheslavovna Valerija 1:2, Jungwirthová Andrea 1:2, Šimůnková Veronika 1:2, body hostů: Prášilová Petra 3:0, Eisnerová Heda 3:0, Petržílková Eliška 0:3)

ABC Branik - TTC Litoměřice 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ulihrachová Jitka 1:2, Černá Martina 0:3, Suchomanová Jana 1:2, body hostů: Prášilová Petra 3:0, Eisnerová Heda 3:0, Petržílková Eliška 1:2)

3.liga muži sk. B

SKST Liberec D - TTC Litoměřice B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rosu Robert Alexandru 3:1, Protiva Martin 1:3, Brožík Karel 0:3, Kodým Jiří 2:2, body hostů: Hrnčíř Jan 3:1, Skokan Viktor 1:3, Hervert Josef 3:1, Woznicki Patrik 2:1)

 Loko Depo Liberec - TTC Litoměřice B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Batthyány Tibor 0:3, Minář Jiří 0:3, Zdvihal Radek 0:3, Smejkal Tomáš 3:0, body hostů: Hrnčíř Jan 3:0, Hervert Josef 2:1, Woznicki Patrik 2:1, Skokan Viktor 2:1)

 

Sdílejte! Share it now!