27 Bře 2018

Na závěr skalp lídra 2.ligy

Napsal uživatel czaka

O víkendu se hrála poslední kola ligových soutěží. "A" tým hostil v sobotu doma ve 2.lize vedoucí tým soutěže SKST Cheb. V předchozím dvojkole jsme bohužel díky zranění a absenci Tomáše a i absenci Pepy ztratili možnost bojovat o play off a tak již prakticky šlo pouze o čest. I přesto soupeř přijel skoro v plné sestavě - pošetřili akorát Žaloudíka a tak se od začátku bojovalo naplno. Debly 1:1, když Tomáš s Honzou chytli teprve druhou porážku v sezoně a jak jinak než opět od Chebského deblu. Naštěstí vedle Pepa s Víťou smázli Hobla se Žákem 3:0. První singl Tomáše po třítýdení pauze byl dle očekávání bídný, s Žákem neměl moc šancí a bylo otázkou, jestli se do dalších zápasů zmátoří. Víťa dlle předpokladů prohrál s Polákem, pak ale Pepa překvapil s Hoblem a Honza splnil povinnost s naším odchovancem Petrem Březovským a stav byl 3:3. Následovaly však porážky Víti s Žákem, Pepy s Polákem a Honzy s Hoblem a hosté rázem vedli o tři body. Tomáš poté využil šanci najet na vítěznou vlnu proti Březovskému a snížil na 4:6. Bohužel Pepa proti Žákovi neměl moc šancí a stav 4:7 z našeho pohledu a část diváků to vzdala. Ne však my ! K obratu zaveleli lídři letošní sezony Honza s Tomášem, když Honza porazil jedničku hostí Poláka a Tomáš Hobla. stav 6:7 a hosté vystřídali Březovského Gavlasem. Víťa tak nastupoval do zrádného zápasu proti nerozehranému Gavlasovi a celkem rychle vedl 2:0. Poté ovšem soupeř zpřesnil hru a stejně rychle srovnal na 2:2. V nervydrásajícím 5. setu Víťa nakonec urval vítězství 13:11 a srovnal na 7:7. Honza si zápas s Žákem nechal pustit též z vedení 2:0 do pátého setu, v něm však nedal Žákovi šanci a šli jsme do vedení 8:7. V tuto chvíli jsme věřili minimálně v plichtu, ale chtěli jsme víc. V euforii hrající Tomáš s Víťou si poradili s Polákem resp. Hoblem a slavili jsme tak nečekané, ale zasloužené vítězství 10:7. Jak již bylo psáno, zápas o ničem podstatném nerozhodoval, ale přichystat lídrovi soutěže první porážku v sezoně potěší.

V neděli jsme hostili Bor, který přijel bez jedničky Belopotočana - kluk si asi nechtěl kazit procenta...Místo něj soupeř přivezl zkušeného pana Nohu, který však nepříjemně zatápěl jak Honzovi, tak Tomášovi. Nakonec jsme však celkem v klidu urvali vítězství 10:5 a zakončili sezonu na 3. místě.

"B" čko ve 3.lize mělo stále teoretickou šanci na play off, to však pouze v případě dvou venkovních výher a současnému zaváhání Mnichova Hradiště či Ml. Boleslavi. Ani jedno z toho však neklaplo - a to i z důvodu, že "B" muselo jet 2x ve třech, protože závěr sezony nám zdravotně krutě nevyšel letos. Ale i tak si Mn. Hradiště i Ml. Boleslav pohlídali svoje postavení v play off a "B" tak skončilo stejně jako "A" na 3.místě. Tudíž bez možnosti zahrát si play off o postup.

Holky ve 2.lize měly pozici v play off naopak jistou a tak i přes remízu v Liberci a výhru v Turnově udržely 2.příčku a čeká je tak play off s SKP Sever Ústí n.L.

 

Výsledky: 2.liga muži sk.A, 2.liga ženy sk.B, 3.liga muži sk.B

 

TTC Litoměřice - SKST Cheb 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tschakert Tomáš 3:1, Bartošek Vít 2:2, Hervert Josef 1:2, Pinka Jan 3:1, body hostů: Žák Jan 3:1, Polák Michal 2:2, Hobl Lukáš 1:3, Březovský Petr 0:2, Gavlas Petr 0:1)

TTC Litoměřice - TJ Sokol Bor Eissmann 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tschakert Tomáš 3:0, Bartošek Vít 1:2, Hervert Josef 1:2, Pinka Jan 4:0, body hostů: Dráždil Roman 2:2, Kříž Dominik 2:1, Chvátal Martin 0:3, Noha Miroslav 0:3)

TJ Sokol Turnov - TTC Litoměřice 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šípková Nela 0:3, Janoušková Jitka 1:2, Matoušková Stanislava 2:1, body hostů: Petržílková Eliška 1:2, Prášilová Petra 1:1, Eisnerová Heda 3:0, Vešicová Renata 1:0)

SKST Liberec - TTC Litoměřice 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Butrym Sandra 2:1, Nykodýmová Natálie 2:1, Pařízková Monika 1:2, body hostů: Petržílková Eliška 0:3, Prášilová Petra 1:1, Eisnerová Heda 3:0, Vešicová Renata 0:1)

TJ Lomnice - TTC Litoměřice B 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kupčík Albert 0:3, Zima Jiří 0:3, Šindelář Kamil 3:0, WO 3:3, body hostů: Hruška Václav ml. 2:1, Skokan Viktor 2:1, Kopecký Filip 2:1, WO 3:3)

SKST Baník Most - TTC Litoměřice B 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Macháček Jan 3:0, Bíma Miroslav 2:1, Bořík Milan 2:1, WO 2:3, body hostů: Skokan Viktor 0:3, Boháč Dominik 0:3, Hruška Václav ml. 2:1, WO 3:2)

Sdílejte! Share it now!