30 Zář 2019

Ligové soutěže 2019/2020 začaly

Napsal uživatel czaka

Po roce se nám opět o víkendu rozběhly ligové soutěže. Tradičně náš "A" tým mužů startuje ve 2.lize a "B" tým ve 3.lize.

"A" tým před touto sezonou opět posílil navrátilec z Německa Lukáš Lev a tak ambice "A" čka jsou ostatně jako vždy, asi ty nejvyšší. V prvním kole jsme na domácích stolech přivítali "C" tým Liberce, který přijel bez své jedničky Pařízka. Za domácí dostal šanci náš mladý Viktor Skokan a nechali jsme odpočívat Lukáš Lva, který se nacházel navíc během začátku zápasu mimo Ltm. Po úvodních deblech 1:1 a mohla začít první runda singlů. Tomáš lehce indisponován z posl. tréninku svedl klasický 5ti setový boj s Girethem, když tentokrát smolně padl 14:16 v pátém setu. Viktor vedle možná trošku nečekaně prohrál s Protivou, Venda nedostal moc šancí od rumuna Rosu, Honza naopak s poklidem přehrál 4ku hostí a tak to bylo trochu překvapivě z našeho pohledu 2:4. Viktor poté pocítil rozdíl mezi 3. a 2. ligou, když mu zkušený Gireth nedal moc šancí. Rázem jsme prohrávali 2:5 a byl nejvyšší čas zabrat. Venda se pomalu dostával do tempa s jeho bývalým kolegou z Nového Boru Lubošem Protivou, zápas si pohlídal a snížil na 3:5. Honza svedl zápas plný krásných výměn s Rosu a nakonec prodal zkušenosti v 5tém setu, kde nedal soupeři šanci. Tomáš poté s poklidem porazil Huka a rázem bylo vyrovnáno. V tu chvíli se nacházel již Lukáš Lev v Ltm a tak jsme sáhli do další rundy ke střídání. Mezitím nás do vedení poslal Venda, když nedal šanci Girethovi. Honza opět po 5ti setovém boji udolal Protivu a my všichni jsme byli zvědaví, na Lukáše, který jel "náhodou kolem" :-) Co dodat, první 3 míčky na rozkoukání 0:3 a od té doby šel rumun Rosu asi za 5 min. od stolu, 3:0 nazdar. Viktor poté získal povinný bod proti Hukovi a otočku a celé utkání uzavřel Honza jasnou výhrou s Girethem. 

"B" čko začínalo venku v Děčíně a kluci celkem bez problémů přivezli výhru 10:3.

Vzhledem k volné neděli, je na snadě jediná výtka k víkendu a to, že jsme se po zápase sešli "na schůzi" pouze ve 4 lidech, 3A +1B = příště lépe chlapci !!

 

2.liga muži

TTC Litoměřice - SKST Liberec C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tschakert Tomáš 1:1, Skokan Viktor 1:2, Hruška Václav ml. 2:1, Pinka Jan 4:0, Lev Lukáš 1:0, body hostů: Gireth Pavel 2:2, Protiva Luboš 1:2, Rosu Robert Alexandru 1:2, Huk Martin 0:3)

 

3.liga muži

SKST Děčín - TTC Litoměřice B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Grubr Vojtěch 0:3, Beneš Jiří 0:2, Tauš Jiří 1:1, Matas Jan 2:1, Svěchota Vojtěch 0:1, body hostů: Bartošek Vít 3:0, Hrnčíř Jan 2:1, Woznicki Patrik 1:2, Hervert Josef 2:0)

 

 

Sdílejte! Share it now!