29 Bře 2019

Ligová sezona 2018/2019 "skoro" za námi

Napsal uživatel czaka

Uplynulým víkendem jsme se rozloučili se základními částmi ligových soutěžích.

"A" mužů ve 2.lize potvrdilo dvěmi domácími vítězstvími 2.místo v tabulce. Sobotní vítězství proti zachraňujícímu se Chebu bylo důležité hlavně z důvodu vyvrácení různých předzápasových nesmyslných spekulací. Potvrdili jsme, že jak je naším klubovým zvykem - hrajeme fér ! Nutno podotknout, že to stejné lze říci o soupeři z Chebu. Zápas tak měl velice slušnou úroveň, za podpory skoro 20ti diváků a byl řízen mezinárodní rozhodčí Karinou Vašinovou. V neděli jsme už v uvolněnějším duchu uzavřeli sezonu proti klukům ze Šanova, kteří nakonec skončili v tabulce na hezkém 4.místě. Naším umístěním jsme si zajistili místo v play off proti vítězi základní části El Niňu Praha "C", po krátké úvaze jsme nakonec účast v play off vzdali. Důvody jsou obeznámeným se situací celkem zřejmé. Neobeznámení mají smůlu :-)

O dost důležitější závěrečné dvojkolo hrálo naše "B" ve 3.lize. Kluci hráli "zápas sezony" v Mladé Boleslavi, kde si to proti domácím rozdali v přímém souboji o účast v play off. Bohužel zápas nezvládli, když hlavně domácí Macela s Vilímkem, se ukázali jako naprosto neprůchodou tvrzí a defacto ve dvou zvládli dirigovat vítezství domácích v poměru 10:5. Nedělní plichta našich v Brandýse n.L. už nic neřešila a kluci tak skončili před branami play off na 4.místě.

"A" holek ve 2.lize opanovalo suverénně základní část soutěže a na rozdíl od "A" kluků, se zůčastní bojů o 1.ligovou příslušnost. Ve finále play off si to holky rozdají s KST Jirkov. Předem upozorňujeme, že domácí zápas holky s největší pravděpodobností odehrají v neděli 7.4.2019 od 16:30 hod.

 

Sdílejte! Share it now!