Partneři

Město LITOMĚŘICE

Jste zde

Filip Kopecký dorosteneckým přeborníkem Ústeckého kraje !!

on Bře 27, 2018
Sdílejte! Share it now!

Vrcholící sezóna všech soutěží ve stolním tenise měla na programu o uplynulém víkendu nabitý program, kromě pravidelných termínů ligových soutěží se hrál i krajský přebor Ústeckého kraje v kategorii dorostu, ze kterého se vítěz kvalifikuje na Mistrovství České republiky." data-share-imageurl="">

Vrcholící sezóna všech soutěží ve stolním tenise měla na programu o uplynulém víkendu nabitý program, kromě pravidelných termínů ligových soutěží se hrál i krajský přebor Ústeckého kraje v kategorii dorostu, ze kterého se vítěz kvalifikuje na Mistrovství České republiky. Letos se MČR ve stolním tenise kategorie dorostu koná v Havířově. Krajský přebor dorostu byl ten pořádán v herně stolního tenisu KST v Jirkově. Turnaje se zúčastnilo 31 hráčů a hráček celého Ústeckého kraje. Vzhledem k povinnostem v ligových soutěžích oddíl TTC Litoměřice vyslal od bojů jen jednoho dorostence ze dvou velkých mladých nadějí stolního tenisu u nás ve městě, Filipa Kopeckého, protože Viktor Skokan nastoupil s týmem k utkání 3. ligy v Mostě.I přes tento fakt si náš jediný zástupce Filip Kopecký svědomitě hleděl svého úkolu a po vítězství ve skupině prošel hladce i finálovou částí až do finále, kde nastoupil proti Vojtěchu Grubrovi a v pěkném a dramatickém pětisetovém zápase vyhrál 3:2 a vybojoval tím pro sebe a oddíl možnost účasti na MČR dorostu plánovaném na víkend 21-22.dubna 2018 v Havířově.  

Filip Kopecký z oddílu TTC Litoměřice se stal krajským přeborníkem ve stolním tenise v kategorii dorostu pro letošní rok a potvrdil a zhodnotil tak jak svou píli a trenikové nasazení, tak skvělou práci trenérů Petra Vytejčka a Patrika Woznického a všech spoluhráčů z oddílu TTC Litoměřice, kteří našim mladým nadějím oddílu velmi pomáhají k jejich vynikajícím výsledkům a úspěchům. Jejich nasazení a práci s mládeží patří velký dík a hlavní měrou to pomáhá k dosahovaným výsledkům a úspěchům našich mladých, postavení na špici kraje a také mezi nejlepšími v republice.  Další hráče Viktora Skokana resp. Elišku Petržílkovou čekají krajské přebory ještě v mladších kategoriích starších žáků resp. mladších žáků v následujících týdnech a následně se můžeme těšit i na jejich účast na MČR, kterou si už zajistili postavením na republikovém žebříčku. Blahopřejeme a držíme palce do dalších bojů. 

Autor: V.Kopecký

Výsledkový servis

MUŽI
2.liga:
TTC "A" - SKST Cheb 10:5
TTC "A" - TJ Šanov 10:5
3.liga:
TJ AŠ Ml. Boleslav - TTC "B"
10:5
TTC Brandýs n.L.  - TTC "B" 9:9
Divize:
TTC "C" - Baník Most 2:10
TTC "C - TJ Sokol Lenešice 7:10
ŽENY
2.liga:
SKST Liberec - TTC "A 5:5
   
   

 

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 

Anketa

Bude "A" tým v play off 2.ligy?
ANO
100%
NE
0%
Celkem hlasů: 1

Kdo je online

Je zde 0 uživatelů online.

Přihlášení

CAPTCHA
Test, zda nejste SPAMBOT.