2 Říj 2012

Že by? Překvapivá výhra v Havířově pro holky z extraligy !!!!

Napsal uživatel admin

Tento víkend přinesla extraliga dva velmi daleké zájezdy. V sobotu jsme jely změřit síly s celkem Dobrého (Orlické hory) a v neděli s Havířovem. Tuto sezonu máme jako posilu na střídavý start Denisu Hoškovou z pražského Slavoje, která pomáhala holkám i loni. Na tuto dvojičku tedy Kláru Špačkovou vystřídala ona.
Sobotní soupeřky byly jednoznačně nad naše síly – nic jiného jsme ani nepředpokládaly – a tak jsme si odnesly výprask 0-6. Trojice domácích hráček Stachová, Martinkova a Rozínková nás suverénně přehrály a povolily nám (přesněji řečeno dovolily Petře) urvat jediný set. A s otázkou, zda to má všechno vůbec smysl, jsme se v neděli ráno přesunuly do Havířova, tady jsme totiž hrály až od 14.00 (velmi šikovně), takže jsme nocovaly v Dobrém a na cestu se vydaly až ráno (přejezd 250km jistě stojí za zmínku).

V Havířově na nás čekal kádr Mynářová, Cisariková, Horná (střídaná Fojtíkovou). Vzhledem k postavení na žebříčku žen, opět tým vysoko nad námi. Nicméně se nám dařilo. Mnoho zápasů bylo fifty-fifty a štěstí více přálo nám. Všechny jsme podaly velmi dobrý výkon a přes počáteční skepsi jsme vítězství vybojovaly v závěrečné čtyřhře. Za zmínku jistě stojí mé vítězství nad Mynářovou a Cisarikovou a Petřino vítězství nad Mynářovou. Denisa hrála taky výborně a za stavu 5-3 pro nás bohužel neproměnila několik mečbolů proti Cisarikové. Na závěr se tedy konala čtyřhra, kde jsme s Petrou dokázaly přehrát dvojici Mynářová-Cisariková a nedovolit soupeřkám remízu.
Svitla nám tedy po tomto víkendu naděje, že bychom opravdu při troše štěstí extraligu v Litoměřicích dokázaly zachovat pro budoucí generaci…
SK Dobré – TTC Litoměřice:         0-6
(Eisnerová 0/2, Prášilová 0/2, Hošková 0/2)
SKST Baník Havířov – TTC Litoměřice:    4-6
                        (Eisnerová 2/3, Prášilová 2/3, Hošková 1/3, 4-hra)

Na závěr snad jen vyzdvihnout naši obětavost – zácpa v Brně atd., tzn. příjezd do Ltm 23.30 v neděli (do Tp 00.15 v pondělí) a druhý den hurá do práce!!! Ale co, stálo to za to!!!

autor: heda©

Sdílejte! Share it now!